Direksiyon Eğitimi

Araç kullanmak isteyenlerin sürücü belgesi olması zorunludur. Bu yüzden direksiyon eğitimi almaları gerekir. Ancak direksiyon eğitimi sadece sürücü belgesi alımını kapsamaz. Ehliyeti olup araç kullanmayanlar da bu eğitimden faydalanabilir.

Trafikte kaza yaşamamak için direksiyon hakimiyeti sağlanmalıdır. Bilinçli ya da bilinçsiz direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu ölümcül sonuçlar yaşanabilir. Bu yüzden direksiyon eğitimine önem verilmelidir.

Direksiyon eğitimleri,22Yıllık tecrübeli direksiyon eğitmeni tarafından verilmektedir. Sürücü kurslarından belli bir ücret karşılığı direksiyon eğitimi alınabilir. Ancak direksiyon eğitiminin fayda sağlayabilmesi için sürücü kursunun profesyonel olmasına dikkat edilmelidir. Sürücü kursu tercihinde acele edilmemeli ve araştırmalar yapılmalıdır.

Biz, kurulduğumuz günden itibaren kaliteli direksiyon eğitimi vermekteyiz. Ehliyeti olup araç kullanmayanlar için özel dersler sunmaktayız. Tüm bunları uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ekibimizde işinde tecrübeli ve bilgili eğitmenler bulunmaktadır. Bünyemizde bulunan araçlar moderndir. Bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.

Sizde bizi tercih ederek profesyonel direksiyon eğitimi alabilirsiniz. Kısa sürede araç bakımında pratik kazabilirsiniz. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve derslere eksiksiz katılmaktır.